Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 21.03.2011 13:51:59 

KROMĚŘÍŽSKÁ SPODINA

Dračí doupě

Dračí doupě je hra, ke které potřebuje jen tužku, papír a hlavně představivost a fantasyi (no zezačátku taky pravidla). Jedná se o hru, ve které se můžete stát neohroženým bojovníkem, mocným kouzelníkem, úskočným zlodějem atd., ve hře můžete prakticky cokoliv co vám Pán jeskyně dovolí. Pán jeskyně (dále PJ) je ten, kdo řídí hru je to něco jako bůh, může úplně všechno. Když PJ řekne, že do vás uhodil blesk tak do vás prostě uhodil a vy s tím nemůže vůbec nic udělat. Ale více v pravidlech.

Existují dva druhy pravidel. Pravidla ke klasickému 'Dračímu Doupěti' a k nové verzi 'Dračí Doupě plus '.

Dračí Doupě - původní verze DrD, v základu s pěti povoláními a sedmi rasami. Skládá se ze 3 druhů pravidel (pravidla pro začátečníky, pokročilé a experty), kreré na sebe navazují a v obchodě můžete každé z nich zakoupit za cca 250,-. Jednotlivá pravidla obsahují dvě knihy (Průvodce hrou a Příručka Pána jeskyně).

Dračí Doupě plus - nová verze pravidel...převzala, tak akorát název, již od základu jsou zcela jiná. DrD+ je složeno z 5 knih ( jedna kniha popisuje pravidla hry samé, tři jsou věnovány jednotlivím povoláním a poslední je příručka pro Pána jeskyně). Celou sadu můžete koupit za 990,-. Tahle hra nás moc neoslovila. Hlavním důvodem je její složitost a velké množství tabulek. Skoro na každou činnost si musíte nahazovat a to hru hrozně kouskuje a komplikuje.

 

Mapy


 

   

 
  
TOPlist